Nägin unes, et Arnold Rüütel võitis soomes mingid suusatamise võistlused. Seljas olid tal ilusti presiidiumi aegne talvemantel ja peas papaahha. Võidu hetkel hüüdis ta rõõmsalt soomlastele: "Hüva huomenta!"
Pärast pidas Tarja Halonen kõne, et loodetavasti nüüdsest hakkab jää Soome ja Eesti vahel sulama ja mina otsustasin seetõttu Otepääle, tekkiva veeuputuse eest, ära kolida.
MÕRA - IN MEMORIAM. 40 aastat hiljem.
1 kuu tagasi

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar