Hoonete maailmas on elu küll jõhkram aga sedavõrra ausam ja lihtsam.
Kui mõni maja on liiga küüniline, siis topitakse ta heina täis ja asi mutt!
MÕRA - IN MEMORIAM. 40 aastat hiljem.
1 kuu tagasi
Antud weblogis esitatut võib kasutada ükskõik kelle loal. Igasugune kuritarvitamine ja interpreteerimine on lubatud.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar