11.10.05

Kas kellelgi on?

Viimasel ajal otsin vanade rulookardinate ja ribikardinate osasi, et ehitada ebameeldivale inimesele ignoreerimisfilter. Mõte on selles, et taskukohane ja kompaktne aparaat, mida plaanin, paigaldatakse ebameeldiva inimese külge ja kui ta juba tõsiselt ebameeldivaks muutub siis pruugib vaid nöörist tõmmata ja viimane rullib ennast kokku. Hea mugav kasutada kuskil joomingul, kus järgemööda kõik hakkavad lämisema, siis järjest nö kustutad tüübid ära. Seda siis ruloofiltri puhul. Ribifiltri tööpõhimõte on natuke teine, nimelt kui nöörist tõmbad siis ebameeldiv tüüp muutub enamvähem läbinähtavaks ehk nähtamatuks, aga ma pole kindel, kas suudan ka heli isoleerida. Plussiks on aga see, et sellist inimest saab siis näiteks paberihundina kasutada. Siit ka vanasõna - eestlane on eestlasele paberihunt...või paberinuga...?

Ribieffekti toimeskeem:

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Blogs Shrink CBS News Cycle
CBS News blog, Public Eye, recently discussed the shrinking news cycle that network news programs face ... The news cycle is shorter than it's ever been.
Find out how to buy and sell anything, like things related to private road construction on interest free credit and pay back whenever you want! Exchange FREE ads on any topic, like private road construction!

Anonüümne ütles ...

Just thought I'd let you know about a site where you can make over $800 a month in extra income. Go to this site   MAKE MONEY NOW  and put in your zip code..... up will pop several places where you can get paid to secret shop, take surveys, etc.  It's free.  I found several and I live in a small town!