ma paneks ta alla Ratta
saaks ühe määst alla veeretada
ja teise lolli matta
MÕRA - IN MEMORIAM. 40 aastat hiljem.
1 kuu tagasi
Antud weblogis esitatut võib kasutada ükskõik kelle loal. Igasugune kuritarvitamine ja interpreteerimine on lubatud.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar