Erinevalt paljudest on minul täiesti kindel seisukoht homovärgi suhtes.
Seisukoht on kindlasti parem kui mingi muu asend, näiteks uurakil
MÕRA - IN MEMORIAM. 40 aastat hiljem.
5 nädalat tagasi
Antud weblogis esitatut võib kasutada ükskõik kelle loal. Igasugune kuritarvitamine ja interpreteerimine on lubatud.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar